Bakan Bak’tan dünya şampiyonu özel milli atletler için tebrik mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, 2024 Virtüs Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nda altın madalya kazanan Türkiye Kadın Milli Takımı için tebrik mesajı yayımladı.

İmamoğlu: “Fatih’in altyapısına 3,5 milyar liralık yatırım yaptık”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Fatih Belediye Başkan adayı Mahir Polat ile birlikte sabah saatlerinde başlattığı ilçe turunu, “Seçim Koordinasyon Merkezi” (SKM) ziyareti ile devam ettirdi.

Narlıdere Metrosu’nun açılışı gerçekleştirildi

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin 287 milyon euro yatırımla tamamladığı Fahrettin Altay-Narlıdere Metrosu düzenlenen törenle açıldı.

Akşehir Lise Medeniyet Akademisi, Bakan Göktaş’ın katılımıyla açıldı

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından Akşehir’e kazandırılan Lise Medeniyet Akademisi’nin açılışı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş’ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Bakan Koca: “Van'da motorize sağlık ekibimiz kayak severlerin hizmetinde”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Van’da motorize sağlık ekibinin, olası sağlık hizmeti ihtiyacına karşı kayak severlerin hizmetinde olduğunu bildirdi.

Guterres: “Yardım kuruluşlarına ve sivil altyapıya yönelik saldırılar durdurulmalıdır”

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres, insani yardım kuruluşlarına ve sivil altyapıya yönelik saldırıların durdurulması gerektiğini ifade etti.

Bakan Tekin: “Özel sporcularımızdan bayrak yarışında dünya rekoru”

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, 2024 Virtüs Dünya Salon Atletizm Şampiyonası’nda kadınlar 4X200 metre bayrak yarışında milli takımın yeni dünya rekoru kırarak şampiyon olduğunu bildirdi.

Hastanede tedavi gören yaralı ve gaziler heyet tarafından ziyaret edildi

Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Gaziler Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi gören, Gazi Bakımevinde kalan malul gaziler ve yaralılar, bir heyet tarafından ziyaret edildi.

Zelenski: “Ukrayna ile İtalya arasında ikili güvenlik işbirliği anlaşması imzaladık”

Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski, Ukrayna ile İtalyac arasında ikili güvenlik işbirliği anlaşması imzaladıklarını bildirdi.

TCG Sokullu Mehmet Paşa, Münfesih Gemi statüsüne alındı

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), TCG Sokullu Mehmet Paşa’nın hizmet dışına ayrılarak Münfesih Gemi statüsüne alındığını açıkladı.